Obserwuj mnie

sobota, 30 czerwca 2012

wtorek, 19 czerwca 2012

Serca mam dwa


*W ramach przerywnika zaprezentuję malowane paznokcie w kolorze turkusu z zeberką. Pznokcie malowane farbami akrylowymi metoda "na gąbkę" :)

*Dodatkowojeszcze coś delikatniejszego dla oczu maowane pędzlem kwiatuszki z gałazką.

Troszke namaziałam wokół paznokcia, ale da sie zmyć wodą. W celu ochrony malunku należy naniesć końcowa warstwe żelu lub dobrego bezbarwnego lakieru.

Dodam jeszcze z dzisiaj paznokcie mojej siostry, które robiłam tą sama metodą na gabkę:
I moje wytwory drobne ;)

czwartek, 7 czerwca 2012

Zapomniane Candy

Chciałabym tylko przypomnieć jeszcze o zapomnianym Candy z tego postu:
CANDY 

Na zgłoszenia czekam do końca lipca przewiduje dwie nagrody loswane oczywisci :)
1. Pierwsza to wylosowany projekt na koszulce mojego utorstwa.
2. Druga to nagroda niespodzianka.

Zgłoszone prace w poście Candy nadal aktualne!!
Komentować mozna zarówno tamten post jak i ten liczy się 1 głos.

Miło mi bedzie jezeli dołaczycie do fb i obserwowanych.

Zasady udziału:
1)zamieść banerek z linkiem do koszulkowego candy u siebie na blogu;
2)wyślij do mnie nie koniecznie od razu po zapisaniu projekcik koszulki na maila: beata.grzejszczak@gmail.com lub można wstawić na facebooku link pierwszy po lewej stronie bloga;
3)osoby które nie posiadają bloga również mogą wziąć udział w zabawie podając maila.
4) Będzie mi bardzo miło jesli dołaczycie do malowanych koszulekjako obserwatorzy lub polubicie mnie na Facebooku.

wtorek, 5 czerwca 2012

Art Deco

Dawno mnie nei było, ale nie obijam się :) Jeżeli chodzi o koszulki aktualnie jestem w fazie przygoowań pierwszej kolekcji. Nie wiem dokładnie jak bedzie ona liczna - myslę, że co najmniej 10 wspaniałych, unikatowych, kolekcjonerskich i jedynych w swoim rodzaju koszulek !!!! Czekajcie cierpliwie z tej okazji przygotuje cos specjalnego :)

Dzisiaj moge pokazać Wam kilka wytworór.
Zacznę od najwiekszego. Czesto malowałam jedną ze ścian w jakiś wzór. Tym razem postanowiłam zrobić cos co nie jest na stałe ponieważ lubię zmieniać wystrój, a nie chciałabym za każdym razem zamalowywać wzoru :)
Motylki zostały odrysowane od tych które znalazłam w necie. Użyłam zwykłego białego brystolu, który nastepnie pomalowałam w kolorowe ciapki pasujące kolorystycznie do narzuty w pokoju. Niektóre z nich zostawiłam czyste i napisałam na nich ulubione sentencje i myśli. Wszystkie przyklejone są taśma dwustronną na tłowiu i delikatnie mają wygietę skrzydełka. Śietnie wygladają przy nocnej lampce. kiedy cienie kładą sie na ścianie :)


Drugie w kolejce jest pudełeczko, które zawsze się przyda na drobiazki. Trzymam w nim przybory tak żeby wszystko było w jednym miejscu i zawsze pod ręką :) Ah pudełeczko zostało ozdobione papierami i cytatami których mam mnóstwo ( mania zbierania wszystkiego). Moze kogos dziwić kubek z BP, ale to właśnie z jego pudełka zrobiłam ten schowek :)


"Bransoletka przyjażni"

I na koniec zaprezentuję kota w butach. Często maluję prace dla cioci do przedszkola ciagle zapominam zrobić im zdjęcie, ale dzisiaj nie zapomniałam :) Tylko jedna praca - zazwyczaj jest ich kilka. Wysokość na cały brystol. Praca powinna być zabezpieczona dodatkowo werniksem.